V. éra 1986 - 1991
V. éra 30.8.1986 - 24.3.1991
Celkem................220 akcí
Počet schůzek......121
Počet výprav: .......68
Počet táborů:..........4
............výprava...............................................................účast...km........datum
201. Baraní-Korňa (Mlhoš a výprask)....................................8......10.....20.-21.9.1986
202. Chata u Ztraceného údolí (Superpovstalci)....................8........5.....11.-12.10.1986
203. Ostrava-Landek-ZOO-Havířov (Jak zabíti Fíka)................16......12.....1.11.1986
204. Čermná ve Slezsku-Litultovice (Tmavá štola)..................13......17.....29.11.1986
205. Chata u Ztraceného údolí (Vlkodlaci na chatě)..............13.......7......9.-11.1.1987
206. Skalité-Serafínov (Záhada Bennyho patky)...................6........2......24.1.1987
207. Fulnek - Bílovec (Výprava na konec světa)..................12......16......21.2.1987
208. Vendryně-Javorový-Střítež u Č.T. (Sněžný satan)..........15......18......14.3.1987
209. Dobratice p.P.-Prašivá-Hnojník (Gogo)...........................14......14......4.4.1987
210. Paskov-Brušperk-Jistebník (Radegast)...........................13......20......3.5.1987
211. Brodno (Rochovica)...................................................10.......4.......31.5.1987
212. Gírová-stanování (Šiškové harakiri)...............................9......12.......20.-21.6.1987
213. Návojná-rybník Amur-Návojná-táborová..........................15.......8.......7.7.1987
214. Horní Lideč-Pulčínské skály-Čertova stěna-táborová..........15......18......9.7.1987
215. Slavičín-Valašské Klobouky-táborová..............................15......31......11.7.1987
216. Trenčín-Trenčianské Teplice-táborová............................15......8......14.7.1987
217. Vršatecké Podheadie-táborová.....................................15......27......16.7.1987
218. Oščadnica-Rača-Oščasnica (Mně z toho střelí)..............16......22......19.9.1987
219. Hladké Životice-Studénka (Zrádná modrá stezka)........15......12......11.10.1987
220. Baraní-Korňa (Matil-nafťáček)....................................15.....18....31.10-1.11.1987
221. Mosty u Jabl.-Skalka-Velká louka (Turbošpulka).............14......17......21.11.1987
222. Žermanická a Těrlická přehrada (Lom)..........................12......20......5.12.1987
223. Heřmánky-Vikštejn (Fatim s porážkovým listem).........12......32......8.-10.1.1988
224. Skalité-Serafínov........................................................13.......6......30.1.1988
225. Frenštát p.R.-Vlčina (Meďoure, máš ho?)....................10......17......20.2.1988
226. Dobratice p.P.-Prašivá-Hnojník (Sychravá studánka)......19.....17......23.4.1988
227. Čermná ve Slezsku-Litultovice (Oxid vodný)..................17......17......14.5.1988
228. Váňův kámen-dvoudenní (Na vrcholech skal...)............13.....10.....11.-12.6.1988
229. Královec-rybník Amur-Nedašov-táborová........................16......4........5.7.1988
230. Brumov-Popov-Slavičín-Luhačovice-táborová...................16......25......7.7.1988
231. Pulčínské skály-Čertova stěna-táborová..........................16......24......9.7.1988
232. Čachtice-Nové Mesto nad Váhom-táborová....................16......18.....12.7.1988
233. Vršatecké Podhradie-Sedmerovec-táborová...................16......23.....14.7.1988
234. Oščadnica-Velká Rača (31)..........................................12......22.....24.9.1988
235. Čadca-Ochodnica (Meďourovy líbánky)......................14......17....22.10.1988
236. Starý Jičín-Nový Jičín (A vytřel mu zrak)......................11......13....19.11.1988
237. Žermanická a Těrlicá přehrada (Tucet hladových).........12......13....11.12.1988
238. Chotěbuz-Albrechtice (Tajemství starého mlýna)........14......13......4.2.1989
239. Karlova Studánka-Švýcárna-Praděd................................8.......16.....18.3.1989
240. Čermná ve Slezsku-Litultovice (Kde je hospoda?).........11......10......8.4.1989
241. Gírová-třídenní-zrušená (Kdo vezme stan?)..................14......10......8.5.1989
242. Pržno-Dobrá-Baška (Vystrašený trenýrkář)..................9........18.....10.5.1989
243. Doubrava-Slavíč-Doubrava (Vypružené jeptišky)..........10.....11....27.-28.5.1989
244. Čadca-Kyčera-Krásno n.K.(Studánkový démon)...........9......15......10.6.1989
245. Pulčínské skály-Čertova stěna (Táborová).....................12......8.......9.8.1989
246. Gírová-třídenní (200 vypružených Krakonošů)...........13......13....22.-24.9.1989
247. Hričovské P.-Hlboké n.V. (2 x denně na Roháči).........13......15.....14.10.1989
248. Ostravice-Čupel (Ostravice s lesníkem)....................22......11......11.11.1989
249. Dobratice p.P.-Havířov (Hele, srnec)...........................10......16......9.12.1989
250. Frenštát p.R.-Horečky (Lyžařská pružná matrace).......14......6......13.1.1990
251. Heřmánky-Vítkov-zř.Vikštejn (Kašomore)...............9......10......10.-11.2.1990
252. Mosty u J.-Gírová-Čierne-Svrčinovec (Ztracený děti)....14......17......3.3.1990
253. Roudno-V.Roudný-Lomnice u R. (Gumový mužíček).....10......15......7.4.1990
254. Dobratice p.P.-Prašivá-Hnojník (Mazánek)..................13......14......25.4.1990
255. Horní Lideč-Pulčínské sk.-Čertova stěna ("132").........18......10.......13.5.1990
256. Žermanická p(Řezník,htobník,snop-očuměl nás chlop)12...15...8.-10.6.1990
257. Čachtice-Višňové-Nové Mesto n.V.-táborová.................15......13......3.7.1990
258. Hluboké úd.-Královec-Amur-Nedašov-táborová...............15......8......5.7.1990
259. Hluboké úd.-Brumov-Valašské Kl.-Hložecké úd.-táborová 15....22....7.7.1990
260. Hluboké úd.-Slavičín-Luhačovice-táborová....................15......16......10.7.1990
261. Lednické R.-Lednica-Červený K.-Vršatec-Návojná......13......30......12.7.1990
262. Váňův kámen-stanování (Dvoudenní)........................7.....22......22.-23.9.1990
263. Rejvíz-Táborské sk.-Jeseník (Zlatý Chlum)..............11......22........27.10.1990
264. Lysý hora (Univerzální Macháčkův umakart).........10.......18......17.11.1990
265. Chotěbuz-Havířov.......................................................10......17......15.12.1990
266. Bítovský mlýn-Kyjovice (Balkónová sedmička).............8......17......19.1.1991
267. Heřmánky-Klokočůvek (Zvon-kov-ka)..................11......11......16.-17.2.1991
268.Borůvková h.-Medvědí h. (Pes mi sežral půlku kuřete).13..43..23.-24.3.1991